Dodano: 2022-11-13, ODPUST PARAFIALNY 20. 11. 2022

- koncert ewangelizacyjny zespołu „Soudarion” w którym gra ks. Marcin w piątek 18. 11.  godz. 18:00 Szkoła Podstawowa w Rokietnicy budynek A. Zapraszamy młodzież klas 7 i 8 w ramach listopadowego spotkania przed bierzmowaniem oraz wszystkich młodych, którzy muzyką chcą chwalić Pana Boga. Wstęp wolny.

- warsztaty biblijne prowadzone przez ks. Krzysztofa Kinowskiego – wykładowcy KUL – 18–20. 11. kościół (piątek, sobota godz. 20:00, niedziela godz. 19:00). Temat: Wokół Ewangelii, czyli jak czytać i rozumieć Ewangelię. piątek - konstrukcja opowiadania a Teologia; sobota – Sekwencja o chlebach u św. Marka; niedziela – Modele interpretacyjne fabuł biblijnych.

- Suma odpustowa z procesją – niedziela 20. 11 godz. 13:00, przewodniczył będzie i kazanie wygłosi ks. dr Krzysztof Kinowski. Kazania odpustowe będą podczas wszystkich Mszy św. w sobotę i niedzielę.

- spotkanie przy kawie i ciastku w ramach wspólnego świętowania po Sumie odpustowej – salki parafialne. Osoby które chciałyby włączyć się w przygotowanie ciasta na spotkanie prosimy o zgłaszanie w zakrystii lub Biurze parafialnym